Materiály

Vždy se snažíme navnímat životní styl zákazníků a přizpůsobit interiér jejich potřebám. 
Zároveň řešíme výběr materiálů, nutnou odolnost jak provozní, tak vlhkostní. Velmi důležitým aspektem je barevné ladění interiéru, které ovlivňuje psychiku člověka. Používáme i neobvyklé barevné škály, které působí velmi atraktivně.
Zodpovědně vybíráme nejvhodnější barevnou kombinaci.

 

Dbáme i na ekologickou odbouratelnost jednotlivých materiálů a možnosti recyklace.

Nábytek

Většina námi navrženého nábytkového vybavení je řešena „Na míru“. Na žádost zákazníka nalezneme i skladový nábytek z velkoprodejen. 

Doplňky

Jakéhokoliv typu – dekorace, koberce, doplňky do koupelen, kuchyní….a milujeme „vychytávky“. Některé doplňky dokážeme i vyrobit nebo pomůžeme s výběrem od různých výrobců či prodejců (máme široký přehled). Některé si budete moct objednat i na našem E-shopu.

Sedací nábyTEk

Kvalita sezení a použitých materiálů je prioritou. Spolupracujeme s prověřenými firmami, které nabízejí pohodlné sezení s možností nastavení a zároveň  kvalitní a včasný servis. Spolupracujeme s osvědčenými výrobci, kteří dokáží vyrobit sedací soupravy či lůžka dle požadavků zákazníka.

Podlahy

Výběr podlahových krytin podléhá potřebám interiéru, zátěží provozu, skladbou podlahové konstrukce a samozřejmě designem interiéru. Nabízíme nepřebernou škálu podlahových krytin – jak vinylových, kobercových, laminátových či litých podlah s možností umístěním motivů.

Dveře

Plní svoji nejen estetickou funkci, ale hlavně musí splňovat podmínky užívání a požadavky protipožární, bezpečnostní, protihlukové či vlhkých prostor.

Stěny

Nabízíme dekorativní povrchy ve formě designových stěrek, tapet, obklady různými materiály –  sklo, laminátové desky, kovové, dřevěné či kamenné dýhy.

Elektro

Velmi podceňovaná část vybavení. Je opravdu velký výběr svítidel, která dokreslí celkový dojem interiéru.

Zastínění

Nejen účelová součást interiéru či exteriéru, ale zároveň dekorativní doplněk.

Copyright © 2022. Ell-Inspire všechna práva vyhrazena.